Aktualności | Quercus TFI S.A.

Aktualności

Strategia Akcyjna zarządzana przez Quercus TFI S.A. z najwyższą stopą zwrotu w 2023 r.

Gazeta Giełda Parkiet podsumowała wyniki portfeli asset management za ubiegły rok. Miło nam poinformować, że w grupie portfeli akcji polskich najlepszy wynik na poziomie +47,28% osiągnęła nasza Strategia Akcyjna.

3 fundusze QUERCUS nominowane do najważniejszego wyróżnienia branżowego

Już po raz 11 Analizy.pl opublikowały listę nominowanych funduszy do najważniejszego wyróżnienia branżowego – ALFA 2023.

QUERCUS Ochrony Kapitału w ścisłej czołówce

Puls Biznesu podsumował wyniki funduszy dłużnych za ostatnie 10 lat. Miło nam poinformować, że nasz flagowy fundusz – QUERCUS Ochrony Kapitału – zajął w tym zestawieniu II miejsce ze średnioroczną stopą zwrotu na poziomie 3,2%.

QUERCUS Agresywny w gronie funduszy z najwyższymi zyskami za ostatnie 5 lat

Analizy.pl w artykule „Fundusze, które ‘wykręciły’ ponad 100 proc. zysku w ciągu ostatnich 5 lat” przedstawia 7 najlepszych krajowych funduszy. Miło nam poinformować, że w tym gronie na 3 pozycji znalazł się nasz flagowy fundusz polskich akcji – QUERCUS Agresywny z wynikiem +128,2 proc.

Komentarz miesięczny QUERCUS Global Growth

W styczniu subfundusz QUERCUS Global Growth osiągnął stopę zwrotu na poziomie 2,43% wobec benchmarku na poziomie 0,59%. Jesteśmy w dalszym ciągu pozytywnie nastawieni do rynków akcji, w tym w szczególności segmentu ‘spółek wzrostowych’.

Komentarz miesięczny QUERCUS Dłużny Krótkoterminowy oraz QUERCUS Obligacji Skarbowych

Subfundusz QUERCUS Dłużny Krótkoterminowy zyskał w styczniu 1,35% i kontynuował swoją fenomenalną passę rozpoczętą jeszcze w 2022 roku. Ostatnie kilkanaście miesięcy zawsze kończyło się zyskami. Rezultat osiągnięty przez nasz portfel okazał się najwyższy w swojej grupie porównawczej.